Nasz Tabor

Towar, który Państwo zlecacie nam do przewozu ma dla nas szczególne znaczenie. Dbamy o niego jakby był nasz własny. Do jego przewozu przygotowane mamy najnowsze, spełniające najsurowsze normy EURO ciągniki siodłowe i naczepy kurtynowe.

Dysponujemy naczepami o przestrzeni ładunkowej do 3,00m wysokości(MEGA). Wszystkie nasze naczepy posiadają ponoszone dachy do za i wyładunku. Dodatkowo wyposażone są one w specjalny system podnoszenia do pełnej wysokości rampy i dodatkową parę podpór zapobiegających ugięciu podczas wjazdu na naczepę załadowanej sztaplarki.

Dla klientów wymagających wymiany EURO PALET również mamy specjalną ofertę. Znaczna część naszych pojazdów wyposażona jest w kosze paletowe, a wymiana palet jest kontrolowana przez nasz dział paletowy.

Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa dysponujemy szeroko rozbudowanym systemem namierzania, który monitoruje Państwa ładunek przez 24 godziny na dobę. W każdym momencie trwania przewozu jak i po jego zakończeniu jesteśmy wstanie określić gdzie znajduje się lub gdzie się znajdował Państwa ładunek, którą drogą poruszał się nasz pojazd i wiele innych.

Dla potrzeb firm transportowych stworzyliśmy ofertę przewozu ciągników siodłowych, zarówno tych sprawnych jak i uszkodzonych. System samo za i wyładowczy pozwala nam sprawnie przetransportować takie pojazdy do miejsc przeznaczenia.

Galeria zdjęć

port-trans.pl Transport Międzynarodowy, Spedycja Międzynarodowa