Port-Trans Spółka Jawna

Jesteśmy Polską firmą z wyłącznie polskim kapitałem

Firma Port-Trans powstała w 1991 roku jako spółka cywilna, a od 2001 roku zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000024270 jako spółka jawna.

Nasze ponad 20–sto letnie doświadczenie, które zdobyliśmy dzięki Państwa zleceniom, dziś pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy wstanie sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom transportowym.
Najważniejszym celem działalności przedsiębiorstwa, jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno kontrahentom jak i własnym pracownikom. Firma od początku swojego istnienia, kładąc nacisk na maksymalne zabezpieczenie powierzonego ładunku posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika jaki i Spedytora.
Dzięki naszym staraniom i zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi kontrahenci wykonujemy również usługi kabotażowe, które objęte są właściwym dla tego rodzaju transportu ubezpieczeniem.

Każdy transport Państwa towarów realizowany jest bardzo nowoczesnym sprzętem samochodowym wyposażonym w całodobowy monitoring i obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.
Dla każdego naszego kontrahenta przy stałych zleceniach jesteśmy wstanie zaproponować możliwość monitorowania pojazdu z jego towarem.

Bezwzględne przestrzeganie czasu pracy kierowców i przepisów BHP gwarantuje terminową i bezpieczną realizację każdego zlecenia w zakresie transportu ładunku a minimalne rotacje i wieloletnie doświadczenie kierowców i spedytorów gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Nad stanem technicznym i pełną sprawnością naszych pojazdów czuwają nasi wykwalifikowani mechanicy a dodatkowe umowy serwisowe z autoryzowanym serwisem gwarantują nam pełną sprawność naszych pojazdów, dzięki czemu Państwa towar zawsze dojedzie w najkrótszym czasie

port-trans.pl Transport Międzynarodowy, Spedycja Międzynarodowa